Redaksiyon; tamamlanmış olan metin içerisinde yer alan yazım hataları, imla hataları ve noktalama işaretlerinin düzenlenmesi sonrasında metnin yayına hazır hale getirilmesidir.

Redaksiyon olmadan yayınlanan metinlerde, hedef kitle birçok hatayla karşılaşabilir. Böyle bir durumda yayının durdurulması veya metnin yayından kaldırılması çoğu zaman mümkün olamaz. Bazı durumlarda ortaya çıkan bu hatalar, kaliteniz ve yayıncınız için bir kara leke olarak kalacak kadar büyük olabilir. Bu bakımdan redaksiyonun önemi daha iyi anlaşılmaktadır. Metinler ayrıntılı olarak incelenmeli ve düzenlenmelidir. Bir tez ne kadar mükemmel olursa olsun, kişiyi amatör gösterecek şekilde dikkatsizce yayınlanmamalıdır.

Düzenleme çalışmalarında tamamen revize edilmiş bir çalışma yayınlamak, kaliteden ödün vermemek anlamına gelir. Metinlerdeki hataların düzeltilmesi ve uygun bir çerçeveye yerleştirilmesi kaliteli içeriğin sunumu anlamına gelir. Redaksiyon, kaliteli içerik arayanlar için vazgeçilmez unsurlardan biridir.

Ekibimiz tarafından tez düzenleme hizmetine ek olarak alacağınız redaksiyon hizmeti sayesinde akademik başarıya bir adım daha yaklaşmanız mümkün olacaktır. Çünkü düzenleme, biçimsel değişiklikleri, imla hatası düzenlemelerini, noktalama işareti düzenlemelerini ve anlatım bozukluğu düzenlemelerini içerisinde barındırır. Bu sayede akademik jüri ve yayın organları çalışmanızı çok daha anlaşılabilir ve nitelikli bir seviyede görecektir.

TALEP FORMU